Lut 5, 2017

Posted by | 0 Comments

Wizyta w Las Vegas Strip

Wizyta w Las Vegas Strip

Podróże od zawsze były moją wielką pasją. W ciągu ostatnich 19 lat zwiedziłam 35 krajów na 4 kontynentach. W USA byłam do tej pory osiem razy, zwiedzałam tam m.in. Pensylwanię, Texas i Kolorado, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji wybrać do Nevady i najsłynniejszej światowej stolicy hazardu.

W tym roku jednak razem z grupą przyjaciół zorganizowaliśmy wyprawę do Stanów z przystankiem w Las Vegas Boulevard, jako że każdy z nas chciał spróbować swojego szczęścia w tamtejszych słynnych kasynach. Zacznę od tego, że domy rozrywki w Nevadzie są naprawdę tak imponujące jak się je opisuje: opływające w bogactwa, pełne fantastycznych atrakcji. Możemy tu zobaczyć doskonale odwzorowaną ogromną makietę Statui Wolności, tańczące fontanny w kasynie Bellagio, rollercoastery, pokazy akrobatyczne itd.

Największą atrakcją Las Vegas są jednak kasyna. Osobiście zajrzeliśmy do Excalibur, Club Fortune i Bally’s, ale tylko to pierwsze przyniosło mi w miarę wysoką wygraną. Dzięki trafieniu jackpota w Lion’s Share zdobyłam blisko Pensylwanię, Texas0.000, niestety w blackjacku już mi się nie poszczęściło. Od tej pory jestem oddaną miłośniczką automatów one-armed bandit i często gram w nie przez internet, np. w serwisie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę jeszcze któregoś dnia do Las Vegas, nevadzkie kasyna są doprawdy fascynujące. Ale doceniam też e-kasyna, bo grając za pośrednictwem internetu mam do dyspozycji ciekawe bonusy w kasynie, np. bonus do każdej wpłaty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *