Maj 22, 2016

Posted by | 0 Comments

Ciekawe bonusy

Ciekawe bonusy

Większość internetowych serwisów hazardowych, aby zachęcić internautów do wzięcia udziału w grze, oferuje im atrakcyjne promocje i bonusy. W tym poście opisujemy kilka najpopularniejszych typów bonusów. Kto wie, może niektóre z nich Was zainteresują.

Najpopularniejsza forma bonusu to bonus od pierwszego depozytu. Jest to premia finansowa przyznawana graczowi po pierwszym zasileniu konta. Zwykle kwota bonusu przedstawiana jest jako procent pierwszej wpłaty i ma określone ograniczenie. Ta oferta skierowana jest do osób, które jeszcze nie zarejestrowały się w serwisie. Bonus od pierwszego depozytu można odebrać nie więcej niż raz.

Drugą często spotykaną formą bonusu jest bonus lojalnościowy. Zazwyczaj są to punkty, które możemy spożytkować na dowolny cel, na przykład zakup prezentów i wpisów na turnieje czy opiekę profesjonalnego managera. Ta promocja adresowana jest oczywiście do doświadczonych graczy, którzy regularnie biorą udział w rozgrywkach. Pozostałe warte uwagi promocje to m.in.: bonusy reload (od każdego zasilenia konta) i freebet (darmowe spiny).

Najbardziej korzystne bonusy często oferują: Comeon, eXbino Gaming, Casino Altana i Bet365.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *